Filters

Geselecteerde filters
Alles wissen
São Paulo Centrum

Accommodatietype

Hotels per klasse

Prijs per nacht

Wijken

  • Alles tonen + Herbergen -

Beoordeling bekijken

Bezienswaardigheden

  • Alles tonen + Herbergen -

Themahotels

  • Alles tonen + Herbergen -

Hotelfaciliteiten

  • Alles tonen + Herbergen -

Kamerfaciliteiten

Lijstweergave
Fotoweergave
Filters
Populairste eerst
Sortering
  • Populairste eerst
  • Hoogste beoordeling eerst
  • Laagste prijs eerst
  • Afstand - van laag tot hoog
3 sterren Aparthotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
400 m van het stadscentrum
5.1 (48 beoordelingen)
Het Luxo E Comodidade Sentin Sao Luiz São Paulo hotel met 3 sterren ligt op 6 minuten wandelen van het Edifício Itália en heeft een een terras. Dit aparthotel, gelegen de República wijk, is ook…
Het Luxo E Comodidade Sentin Sao Luiz São Paulo hotel met 3 sterren ligt op 6 minuten wandelen van het Edifício Itália en heeft een een terras. Dit aparthotel, gelegen de República wijk, is ook…
Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
2.3 km van het stadscentrum
7.2 (146 beoordelingen)
Gelegen binnen 5 minuten loopafstand van Paroquia Nossa Senhora de Casaluci, geeft Hotel Maracana São Paulo met 27 kamers snelle toegang tot verschillende stadslocaties.
Gelegen binnen 5 minuten loopafstand van Paroquia Nossa Senhora de Casaluci, geeft Hotel Maracana São Paulo met 27 kamers snelle toegang tot verschillende stadslocaties.
3 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1.2 km van het stadscentrum
7.4 (877 beoordelingen)
Het comfortabele Hotel Ipanema Inn Higienópolis São Paulo biedt een bagage-opslag aan en ligt in de Jakarta Noord wijk, binnen 3 km van het Arena Palestra Itália en binnen 18 minuten wandelen van de…
Het comfortabele Hotel Ipanema Inn Higienópolis São Paulo biedt een bagage-opslag aan en ligt in de Jakarta Noord wijk, binnen 3 km van het Arena Palestra Itália en binnen 18 minuten wandelen van de…
2 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1.3 km van het stadscentrum
6.7 (29 beoordelingen)
Het Hotel Michel São Paulo met 2 sterren heeft een eersteklas ligging en de Edifício Altino Arantes bevindt zich op 13 minuten loopafstand. Voor het gemak van de gasten zijn er een bagage-opslag…
Het Hotel Michel São Paulo met 2 sterren heeft een eersteklas ligging en de Edifício Altino Arantes bevindt zich op 13 minuten loopafstand. Voor het gemak van de gasten zijn er een bagage-opslag…
5 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1.3 km van het stadscentrum
6.8 (64 beoordelingen)
Hotel The Universe Paulista São Paulo in de wijk Bela Vista van São Paulo is een geweldige plek om te verblijven en ligt binnen 20 minuten lopen van het Winkelcentrum Center 3. Er is een verwarmd…
Hotel The Universe Paulista São Paulo in de wijk Bela Vista van São Paulo is een geweldige plek om te verblijven en ligt binnen 20 minuten lopen van het Winkelcentrum Center 3. Er is een verwarmd…
Hotel Minho Sp - Opcao Ideal Para Compras E Eventos Em Sao Paulo - Cafe Da Manha Incluso - Perto Do Metro, 25 De Marco E Bras - 10 Min Do Allianz Parque, 11 Min Do Expo Center Norte E 9 Min Do…
Hotel Minho Sp - Opcao Ideal Para Compras E Eventos Em Sao Paulo - Cafe Da Manha Incluso - Perto Do Metro, 25 De Marco E Bras - 10 Min Do Allianz Parque, 11 Min Do Expo Center Norte E 9 Min Do…
2 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
2.2 km van het stadscentrum
6.6 (423 beoordelingen)
Het Hotel Novo Oriente Brás São Paulo met 2 sterren ligt binnen 25 minuten lopen vanaf de Mário de Andrade Bibliotheek en beschikt over wifi in openbare gebieden. Het comfortabele hotel beschikt over…
Het Hotel Novo Oriente Brás São Paulo met 2 sterren ligt binnen 25 minuten lopen vanaf de Mário de Andrade Bibliotheek en beschikt over wifi in openbare gebieden. Het comfortabele hotel beschikt over…
Herberg in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1.4 km van het stadscentrum
7.0 (2 beoordelingen)
Gelegen op 6 minuten wandelafstand van Teatro Maria Della Costa, biedt het comfortabele Flat Na Bela Vista Proximo Ao Sirio Libanes Hotel São Paulo gemakkelijke toegang tot verschillende toeristische…
Gelegen op 6 minuten wandelafstand van Teatro Maria Della Costa, biedt het comfortabele Flat Na Bela Vista Proximo Ao Sirio Libanes Hotel São Paulo gemakkelijke toegang tot verschillende toeristische…
2 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
800 m van het stadscentrum
6.1 (207 beoordelingen)
Dit Gran Palazzo Hotel - 2 Min Do Metro Republica São Paulo met 2 sterren heeft een eersteklas ligging in de São Paulo Centrum wijk van de stad op 20 minuten wandelafstand van religieuze…
Dit Gran Palazzo Hotel - 2 Min Do Metro Republica São Paulo met 2 sterren heeft een eersteklas ligging in de São Paulo Centrum wijk van de stad op 20 minuten wandelafstand van religieuze…
3 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
2.3 km van het stadscentrum
7.5 (703 beoordelingen)
Uny Hoteis Bras São Paulo hotel met 42 kamers heeft een bagage-opslag en ligt op binnen 6 minuten wandelen van de Shopping Oriente. Dit comfortabele 3-sterrenhotel bevindt zich in de Zona Leste wijk,…
Uny Hoteis Bras São Paulo hotel met 42 kamers heeft een bagage-opslag en ligt op binnen 6 minuten wandelen van de Shopping Oriente. Dit comfortabele 3-sterrenhotel bevindt zich in de Zona Leste wijk,…
3 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1 km van het stadscentrum
7.4 (1305 beoordelingen)
San Francisco Plazza Hotel São Paulo is gelegen op ongeveer 2 km van het Água Branca Park en op circa 25-minuten loopafstand van de Avenida Paulista. Het hotel beschikt over zowel wifi in openbare…
San Francisco Plazza Hotel São Paulo is gelegen op ongeveer 2 km van het Água Branca Park en op circa 25-minuten loopafstand van de Avenida Paulista. Het hotel beschikt over zowel wifi in openbare…
Hostel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
6.2 km van het stadscentrum
7.4 (11 beoordelingen)
Als je in contact wilt blijven met de buitenwereld, biedt het comfortabele Hostel Espaco Barra Funda São Paulo wifi in openbare gebieden.
Als je in contact wilt blijven met de buitenwereld, biedt het comfortabele Hostel Espaco Barra Funda São Paulo wifi in openbare gebieden.
Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
3.6 km van het stadscentrum
7.2 (664 beoordelingen)
Joy Hotel São Paulo bevindt zich in de wijk de wijk Bom Retiro in São Paulo, op 3 km van culturele bezienswaardigheden, zoals het cultureel centrum van Banco do Brasil in São Paulo. Er is wifi in de…
Joy Hotel São Paulo bevindt zich in de wijk de wijk Bom Retiro in São Paulo, op 3 km van culturele bezienswaardigheden, zoals het cultureel centrum van Banco do Brasil in São Paulo. Er is wifi in de…
Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1 km van het stadscentrum
5.0 (169 beoordelingen)
Gelegen op 5-minuten loopafstand tot Museu Judaico de São Paulo, biedt het comfortabele Hotel Maraja 9 De Julho São Paulo gemakkelijke toegang tot verschillende toeristische attracties.
Gelegen op 5-minuten loopafstand tot Museu Judaico de São Paulo, biedt het comfortabele Hotel Maraja 9 De Julho São Paulo gemakkelijke toegang tot verschillende toeristische attracties.
3 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
2.2 km van het stadscentrum
7.1 (1622 beoordelingen)
Dit charmante Hotel Family Sao Paulo - No Shopping Family - No Bras met 3 sterren met 238 kamers bevindt zich binnen 25 minuten lopen van de Concertzaal Sala São Paulo. Dit hotel biedt ook draadloos…
Dit charmante Hotel Family Sao Paulo - No Shopping Family - No Bras met 3 sterren met 238 kamers bevindt zich binnen 25 minuten lopen van de Concertzaal Sala São Paulo. Dit hotel biedt ook draadloos…
2 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
900 m van het stadscentrum
7.4 (100 beoordelingen)
Hotel Pallion Center São Paulo ligt in de wijk São Paulo Centrum in São Paulo, op 2 km van cultuurgerichte attracties, zoals het MASP.
Hotel Pallion Center São Paulo ligt in de wijk São Paulo Centrum in São Paulo, op 2 km van cultuurgerichte attracties, zoals het MASP.
Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
3.1 km van het stadscentrum
7.1 (100 beoordelingen)
Het comfortabele Lm Hotel São Paulo geeft snelle toegang tot Igreja Presbiteriana Antioquia, gelegen binnen 5 minuten wandelen. Wifi wordt aangeboden in de hele accommodatie en er is een…
Het comfortabele Lm Hotel São Paulo geeft snelle toegang tot Igreja Presbiteriana Antioquia, gelegen binnen 5 minuten wandelen. Wifi wordt aangeboden in de hele accommodatie en er is een…
2 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
3 km van het stadscentrum
Hotel Recanto Das Perdizes São Paulo met Wi-Fi in de hele accommodatie biedt accommodatie binnen 2 km van het Museum of Football.
Hotel Recanto Das Perdizes São Paulo met Wi-Fi in de hele accommodatie biedt accommodatie binnen 2 km van het Museum of Football.
Capsulehotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
800 m van het stadscentrum
5.0 (1 beoordeling)
Dit comfortabele Hotel Baguari São Paulo is in de wijk República, binnen 6 minuten te voet van het Edifício Martinelli gelegen.
Dit comfortabele Hotel Baguari São Paulo is in de wijk República, binnen 6 minuten te voet van het Edifício Martinelli gelegen.
Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
4.3 km van het stadscentrum
7.5 (764 beoordelingen)
Gasten van het comfortabele Unity Hotel - Allianz Sp São Paulo kunnen gemakkelijk het Museum voor Uitvindingen bereiken, gelegen binnen 6 minuten wandelen ervan.
Gasten van het comfortabele Unity Hotel - Allianz Sp São Paulo kunnen gemakkelijk het Museum voor Uitvindingen bereiken, gelegen binnen 6 minuten wandelen ervan.

Luxo E Comodidade Sentin Sao Luiz

3 sterren Aparthotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
400 m van het stadscentrum

Hotel Maracana

Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
2.3 km van het stadscentrum

Hotel Ipanema Inn Higienópolis

3 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1.2 km van het stadscentrum

Hotel Michel

2 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1.3 km van het stadscentrum

Hotel The Universe Paulista Sao Paulo

5 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1.3 km van het stadscentrum

Hotel Minho Sp - Cafe Da Manha Incluso - Proximo Do Metro Luz, 25 De Marco E Bras - 10 Min Do Allianz Parque, 11 Min Do Expo Center Norte E 9 Min Do Expo Anhembi

Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1.5 km van het stadscentrum

Hotel Novo Oriente Brás

2 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
2.2 km van het stadscentrum

Flat Na Bela Vista Proximo Ao Sirio Libanes

Herberg in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1.4 km van het stadscentrum

Gran Palazzo Hotel - 2 Min Do Metro Republica

2 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
800 m van het stadscentrum

Uny Hoteis Bras

3 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
2.3 km van het stadscentrum

San Francisco Plazza Hotel

3 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1 km van het stadscentrum

Hostel Espaco Barra Funda

Hostel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
6.2 km van het stadscentrum

Joy Hotel

Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
3.6 km van het stadscentrum

Hotel Maraja 9 De Julho

Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
1 km van het stadscentrum

Hotel Family Sao Paulo - No Shopping Family - No Bras

3 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
2.2 km van het stadscentrum

Hotel PC

2 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
900 m van het stadscentrum

LM Hotel

Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
3.1 km van het stadscentrum

Hotel Recanto Das Perdizes

2 sterren Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
3 km van het stadscentrum

Hotel Baguari

Capsulehotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
800 m van het stadscentrum

Unity Hotel - Allianz Sp

Hotel in São Paulo Centrum, São Paulo, Brazilië
4.3 km van het stadscentrum